Вход


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Или ввойдите через
Нас уже:
1
6
9
6
5

Конкурс-вікторина «Barbie Суперпринцеса»

«Портал «Все о детях» дарує вам унікальну можливість позмагатися за неймовірний приз – ляльку Barbie Кара, взявши участь у вікторині «Barbie Суперпринцеса».

Легендарна лялька Барбі вперше на екранах кінотеатрів в новій аніпаційній пригоді від студії Universal! Вже з 26 лютого у кіно!

Анонс анімаційної пригоди «Барбі Суперпринцеса»

Найпопулярніша лялька світу, неймовірна Барбі, надихнула аніматорів студії Universal на створення нової дивовижної пригоди. Принцеса Барбі – це завжди втілення краси, доброти і яскравих вражень; вона вміє весело проводити час, дружити і допомагати ближнім. Але цього разу Барбі здобуде суперсилу, навчиться літати і по-справжньому здивує своїх фанатів.

Приз конкурсу-вікторини:


Компанія Mattel представила нову фантастичну серію ляльок, які точно відтворюють героїв анімаційної пригоди «Barbie Суперпринцеса».

Лялька Barbie Кара, як і її кіногероїня, має здатність до дивовижних перетворень: одним лише натиском на пряжку корсета її елегантна сукня перетворюється на стильний костюм справжньої супергероїні – і суперпринцеса в мить готова рятувати світ!

  

Беріть участь у конкурс та вигравайте дивовижну ляльку Кару з нової колекції! 

Відповіді на запитання надсилайте за адресою info@vseodetyah.com з 25.02 до 05.03.2015 включно з поміткою – «Barbie Суперпринцеса»!

Запитання вікторини «Barbie Суперпринцеса»

1. Як Кара перетворилася на Супер принцесу?
 
А. Її поцілував чарівний метелик
Б. Вона знайшла чарівну паличку 
В. Їй допомогла чарівна фея
 
2. На кого перетворилася заздрісна кузина Кари?
 
А. Сяюча принцеса
Б. Темна принцеса
В. Чарівна прицеса
 
3. Хто виступив режисером «Barbie Суперпринцеса»?
 
А. Зік Нортон
Б. Марша Гріффін
В. Джим Дулі
 
Результати і правильні відповіді буде оголошено 06 березня 2015 року.  


Редакція порталу «Все о детях» шляхом жеребкування обере ОДНОГО ПЕРЕМОЖЦЯ серед учасників, які дадуть правильні відповіді на запитання вікторини.   

Бажаємо успіхів всім учасникам!

Портал для родителей "Все о детях"
Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи. Вы можете зарегистрироваться, войти на сайт вверху, либо авторизоваться, используя свой аккаунт в социальных сетях:

Войти через loginza

Комментарии

id267627414
2015-03-02
супер