Вход


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Или ввойдите через
Нас уже:
1
7
3
4
3

Оголошення результатів вікторини «Barbie Суперпринцеса»!

 

Редакція порталу «Все о детях» дякує всім учасникам конкурсу, які подивились анімаційну стрічку «Barbie Суперпринцеса» та приєднались до нашої вікторини разом з дітьми!  

Щиро дякуємо всім за участь та з радістю оголошуємо правильні відповіді та переможця, який був визначений шляхом жеребкування!  

УВАГА! ПЕРЕМОЖЕЦЬ! ПРИЗ – Barbie™Кара –  отримує Тетяна Свистільник

Лялька Barbie Кара, як і її кіногероїня, має здатність до дивовижних перетворень: одним лише натиском на пряжку корсета її елегантна сукня перетворюється на стильний костюм справжньої супергероїні - і суперпринцеса в мить готова рятувати світ!

 

Нова серія ляльок «Barbie Суперпринцеса» вже у продажу в магазинах!

Відповіді на запитання вікторини:

1. Як Кара перетворилася на Супер принцесу?
 
А. Її поцілував чарівний метелик
 
2. На кого перетворилася заздрісна кузина Кари?
 
Б. Темна принцеса
 
3. Хто виступив режисером «Barbie Суперпринцеса»?
 
А. Зік Нортон

Увага! 
 

1. Прохання до переможців зв'язатися з приводу отримання подарунків за адресою info@vseodetyah.com протягом тижня з моменту оголошення підсумків конкурсу.
 
2. Приз не видається: якщо з переможцем не вдалося зв'язатися протягом двох тижнів після розіграшу з причин, не залежних від організаторів конкурсу.
 
 
Ті, хто не виграв, не засмучуйтесь, попереду ще багато цікавих конкурсів і вікторин з чудовими призами! Слідкуйте за новинами порталу! 

Портал для родителей "Все о детях"

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи. Вы можете зарегистрироваться, войти на сайт вверху, либо авторизоваться, используя свой аккаунт в социальных сетях:

Войти через loginza

Комментарии

К данной статье пока не добавили комментариев. Будьте первым!