Вход


Вы можете восстановить пароль либо зарегистрироваться если еще не проходили регистрацию.
Или ввойдите через
Нас уже:
1
7
3
4
3

Оголошення результатів вікторини «Попелюшка»!

 

Редакція порталу «Все о детях» дякує всім учасникам конкурсу, які подивились романтичний фільм «Попелюшка» та приєднались до нашої вікторини разом з дітьми!  

Щиро дякуємо всім за участь та з радістю оголошуємо правильні відповіді та оголошуємо переможців, що були визначені шляхом жеребкування!  

Анонс фільму «Попелюшка»

Американський романтично-фентезійний фільм заснований на казці «Попелюшка» Шарля Перро та є кінематографічним переосмисленням анімаційного фільму Діснея 1950 р.

Фільм розповість про пригоди молодої дівчини на ім'я Елла. Овдовівши, батько Елли одружується вдруге. Намагаючись підтримати батька, Елла приймає нову сім'ю – мачуху та її дочок в своєму будинку. Незабаром і батько Елли трагічно гине, а дівчина опиняється один на один з жадібними і заздрісними новими родичами. З господині будинку вона перетворюється на служницю, забрудненою попелом, за що і отримує прізвисько – Попелюшка.

УВАГА! ПЕРЕМОЖЦІ!  
Брендований годинник – Андрей Сугоняк
 
 
Брендований блокнот – Наталья Сезоненко
 

Відповіді на запитання вікторини:

1. Скільки витратили метрів тканини на пошив сукні Попелюшки?
 
А. 240 метрів
 
2. Як звати мачуху Попелюшки?
 
В. Леді Тремейн
 
3. Де Попелюшка вперше зустрілася з Принцом?
 
Б. В лісі
 
Увага!  

1. Прохання до переможців зв'язатися з приводу отримання подарунків за адресою info@vseodetyah.com протягом тижня з моменту оголошення підсумків конкурсу.
 
2. Приз не видається: якщо з переможцем не вдалося зв'язатися протягом двох тижнів після розіграшу з причин, не залежних від організаторів конкурсу.
 
 
Ті, хто не виграв, не засмучуйтесь, попереду ще багато цікавих конкурсів і вікторин з чудовими призами! Слідкуйте за новинами порталу! 

Портал для родителей "Все о детях"

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи. Вы можете зарегистрироваться, войти на сайт вверху, либо авторизоваться, используя свой аккаунт в социальных сетях:

Войти через loginza

Комментарии

К данной статье пока не добавили комментариев. Будьте первым!